جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 08 آذر 1399
در اقدامی نمادین؛

آمران سلامت هلال احمر اردبیل برای آگاهسازی مردم از کرونا راهپیمایی کردند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: بیش از 100 نفر از اعضای جوانان هلال احمر اردبیل در قالب طرح آمران سلامت برای آگاه سازی مردم از خطرات ویروس کرونا به صورت نمادین راهپیمایی کردند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: بیش از 100 نفر از اعضای جوانان هلال احمر اردبیل در قالب طرح آمران سلامت برای آگاه سازی مردم از خطرات ویروس کرونا به صورت نمادین راهپیمایی کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، سعید جوادزاده ظهر 14 آبان با اعلام این خبر افزود: این راهپیمایی نمادین ساعت 10:00 صبح امروز به مناسبت هفتاد و سومین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در مسیر اصلی شهر از محل جمعیت هلال احمر استان تا میدان شریعتی برگزار شد.
وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حساس سازی و بالا بردن سطح آگاهی جامعه در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره آن، این راهپیمایی برگزار شد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در این راهپیمایی اعضاء و پرسنل با در دست داشتن پیام هایی از جمله «ماسک بزنیم»، «کرونا را با هم شکست می دهیم»، «ماسک من از تو محافظت می کند و ماسک تو از من»، «رعایت فاصله اجتماعی»، «از تجمعات غیرضروری اجتناب کنیم»، «به فکر کادر درمان باشیم»، «کرونا را جدی بگیریم» و غیره مسیر راهپیمایی را طی کردند.
جوادزاده با بیان اینکه فعلا تنها راه مبارزه با کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی است، تصریح کرد: هر چقدر مردم بیشتر به این پروتکل ها عمل کنند به همان اندازه تعداد مبتلایان به این ویروس خطرناک کمتر می شود.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر