جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 08 آذر 1399
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

انتخاب دو نفر از اعضاء به عنوان دبیران کانون دانشجویی و جوانان منطقه ۳ کشور

معاون امور جوانان جمعیت هلال استان اردبیل گفت: دو نفر از اعضای این جمعیت به عنوان دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر منطقه ۳ کشور انتخاب شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال  استان اردبیل گفت: دو نفر از اعضای این جمعیت به عنوان دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر منطقه ۳ کشور انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، سعید جوادزاده صبح ۲۲ آبان با اعلام این خبر افزود: محسن پیغمبری دبیر کانون دانشجویی استان با کسب بیشترین آرا به عنوان دبیر کانون دانشجویی منطقه ۳ و آرنگ خاوندی هم به عنوان دبیر جوانان این منطقه انتخاب شدند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این انتخاب ها نشان دهنده پتانسیل و ظرفیت بالای جوانان استان اردبیل است، ادامه داد: حضور جوانان استان اردبیل در مسئولیت های منطقه ای و کشوری می تواند راه گشای‌ فعالیت دیگر جوانان عضو جمعیت هلال احمر استان باشد.
جوادزاده با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر استان اردبیل از فعالیت جوانان در بخش ها و کانون های مختلف حمایت می کند، تصریح کرد: زمینه سازی برای فعالیت های دانشجویان و جوانان می تواند موجب جذب حداکثری این اقشار فرهیخته باشد.
این مسئول اضافه کرد: فعالیت در جمعیت هلال احمر داوطلبانه است و افراد بدون هیچ چشم داشتی در این نهاد مردم نهاد فعالیت کرده و به همنوعان خدمت می کنند.
لازم به ذکر است منطقه ۳ کشور شامل جمعیت هلال احمر شامل استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و البرز بوده و انتخابات به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر