جمعیت هلال احمر استان اردبیل

چهارشنبه 08 بهمن 1399
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

ثبت بیش از 2 میلیون و 364 هزار تماس با 112 اردبیل در 9 ماهه سال جاری

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ثبت بیش از دو میلیون و 364 هزار تماس با ندای امداد 112در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ثبت بیش از دو میلیون و 364  هزار تماس با ندای امداد 112در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل: بهزاد نواختی مقدم صبح 11 دی ماه با اشاره به اینکه 112 یک شماره بین‌المللی بوده و به عنوان شماره ملّی امداد و نجات در کشور محسوب می‌شود، گفت: در 9 ماهه سال جاری دو میلیون و 364  هزار و 349 تماس با مرکز پاسخگویی اضطراری انجام گرفته است.
وی با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد شماره اضطراری، گفت: یکی از ویژگی‌های این شماره این است که با تلفن همراه بدون سیم کارت نیز امکان برقراری تماس با 112 امکان‌پذیر است. 
نواختی مقدم افزود: واحد کنترل و هماهنگی عملیات معاونت امداد و نجات استان به منظور تسهیل در امر اطلاع رسانی و آسایش بیش تر افراد، با شماره ۱۱۲ ندای امداد به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گو و آماده دریافت حوادث و سوانح است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گفت: در حال حاضر سامانه ندای امداد 112 در تمامی مناطق استان اردبیل فعال بوده و شامل بخش های اعلام حادثه -  خود امدادی و کمک های اولیه- آشنایی با حوادث، سوانح و اصول ایمنی - آشنایی با کیف امداد و نجات خانواده - ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات می باشد.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده