جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 08 آذر 1399
فرماندار شهرستان اردبیل در بازدید از طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر:

عملکرد قابل تحسین جمعیت هلال احمر در طرح آمران سلامت/ بهره مندی 46927 نفر از خدمات طرح آمران سلامت

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: عملکرد جمعیت هلال احمر در طرح آمران سلامت قابل تحسین است.

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: عملکرد جمعیت هلال احمر در طرح آمران سلامت قابل تحسین است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، مسعود امامی یگانه ظهر 13 آبان در بازدید از پایگاه های آمران سلامت در سطح شهرستان اردبیل با اعلام این خبر افزود: اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر با حضور در پایگاه های آمران سلامت مردم را برای مقابله با ویروس کرونا به استفاده از ماسک توصیه می کنند. 
امامی با بیان اینکه در این طرح، برای توسعه فرهنگ استفاده از ماسک به کسانی که ماسک ندارند به صورت رایگان ماسک اهدا می شود، ادامه داد؛ در این پایگاه ها مباحث آموزشی نیز جهت مقابله با ویروس کرونا ارائه می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز در این بازدید با بیان اینکه مردم با توجه به گسترش ویروس کرونا در سطح استان با عوامل طرح آمران سلامت همکاری لازم را داشته باشند تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنیم، ادامه داد؛ طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد ملی کرونا با هدف ترویج فرهنگ پیشگیری و همچنین توسعه آموزش های همگانی در مواجهه با ویروس کرونا انجام گرفته است. 
معبودی افزود: این طرح از 5 آبان شروع شده و تا 15 آبان ادامه خواهد داشت تا مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا دعوت کنند.
این مسئول با بیان اینکه در طی اجرای 8 روز از طرح آمران سلامت 46 هزار و 927 نفر از خدمات این جمعیت بهره مند شده اند، ادامه داد؛ در این مدت 200 تیم ثابت،سیار و سحاب متشکل از  1280 نفر/ روز اعضا فعالیت کرده اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در طی این مدت از اجرای طرح 10 هزار و 573 عدد ماسک و 243 لیتر محلول ضدعفونی کننده در بین مردم توزیع شده است.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر