جمعیت هلال احمر استان اردبیل

یکشنبه 05 بهمن 1399
طی ۲۴ ساعت گذشته توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل انجام شد؛

امدادرسانی به ۴۴۳ خودرو و ۸۱۰ نفر مسافر/ اسکان ۳۷۴ نفر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۴۴۳ دستگاه خودرو و ۸۱۰ نفر مسافر طی ۲۴ ساعت گذشته توسط عوامل این جمعیت خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۴۴۳ دستگاه خودرو و ۸۱۰ نفر مسافر طی ۲۴ ساعت گذشته توسط عوامل این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی صبح ۲۲ بهمن با اعلام این خبر افزود: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تاکنون ۳۷۴ نفر را اسکان اضطراری داده اند.

این مسئول ادامه داد: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای امدادرسانی به این هموطنان ۱۶ دستگاه خودروی آمبولانس، ۱۳ خودروی ست نجات و ۹ خودروی پشتیبان به کار گرفته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه ۲۶ تیم عملیاتی با ۹۹ نفر نجاتگر در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به هموطنان امدادرسانی می کنند، تصریح کرد:علاوه بر پایگاه های ثابت، موقت و کوهستان، یک تیم سیار در شهرستان نیر، دو تیم سیار در شهرستان نمین و یک تیم سیار در خلخال و ۵ تیم نیز از معاونت امداد و نجات استان در نمین به هموطنان و مسافران ارائه خدمات می کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: نیروهای امدادی این جمعیت در محورهای نمین _ حیران، نیر _ سراب، خلخال _ اسالم و اردبیل- کوثر مشغول امدادرسانی بودند.

این مسئول اضافه کرد: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای امدادرسانی در خدمت هموطنان هستند اما انتظار می رود که مردم از مسافرت های غیرضروری اجتناب کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی هموطنان است و تماس با این شماره رایگان بوده و حتی بدون سیمکارت هم می توان تماس گرفت.

کلمات کلیدی