جمعیت هلال احمر استان اردبیل

یکشنبه 05 بهمن 1399
جدال تن به تن نیروهای هلال احمر با برف و سرما؛

عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل 9 زن باردار را به مرکز درمانی انتقال دادند

عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در جدال با برف سنگین و کولاک جاده، 9 نفر زن باردار را به مراکز درمانی انتقال دادند

عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در جدال با برف سنگین و کولاک جاده، 9 نفر زن باردار را به مراکز درمانی انتقال دادند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل شامگاه 23 بهمن ماه با اعلام این خبر افزود: به دنبال اطلاع رسانی به جمعیت هلال احمر مبنی بر حضور 8 زن باردار در مرکز بهداشت شهر آبی بیگلو، عوامل جمعیت هلال احمر به جدال تن به تن با برف و سرما و کولاک جاده رفته و پس از چند ساعت تلاش در جاده برف گرفته این خانم ها را به بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نمین انتقال دادند.

رامین معبودی افزود: عوامل جمعیت هلال احمر یک زن باردار را هم از روستای مهدی پستی نمین به بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان انتقال دادند.

وی با اشاره به اینکه عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان نمین برای انتقال این زنان به مراکز درمانی دو تیم عملیاتی متشکل از 4 نفر پرسنل جمعیت هلال احمر و 2 دستگاه خودروی آمبولانس به کار گرفته بود، تصریح کرد: 2 نفر از پرسنل مرکز بهداشت آبی بیگلو هم در این عملیات با عوامل جمعیت هلال احمر همکاری کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: شماره تلفن 112 ندای امداد جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی پاسخگوی هموطنان بوده و هموطنان در صورت بروز مشکلات می توانند به صورت رایگان و حتی با گوشی بدون سیمکارت با این شماره تماس بگیرند.

کلمات کلیدی