جمعیت هلال احمر استان اردبیل

یکشنبه 05 بهمن 1399
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

۲۶ تیم عملیاتی در محورهای مواصلاتی اردبیل به هموطنان امدادرسانی می کنند/ اسکان موقت ۱۸۶ نفر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی ۲۶ تیم عملیاتی این جمعیت به هموطنان در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی ۲۶ تیم عملیاتی این جمعیت به هموطنان در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی شامگاه ۲۱ بهمن با اعلام این خبر افزود: ۱۲ پایگاه ثابت، ۴ پایگاه موقت، یک پایگاه کوهستان و ۹ اکیپ سیار در حال امدادرسانی به خودرو های گیر افتاده در محورهای مواصلاتی استان می باشند.

وی گفت: علاوه بر پایگاه های ثابت و موقت، یک تیم سیار در شهرستان نیر، دو تیم سیار در شهرستان نمین و یک تیم سیار در خلخال و ۵ تیم نیز از معاونت امداد و نجات استان نیز در نمین در حال ارائه خدمات به هموطنان و مسافران هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به آمادگی ۲۶ تیم عملیاتی این جمعیت با ۹۹ نفر نجاتگر، اظهار کرد: ۱۲۰ نفر در شهرستان نیر، ۵۴ نفر در نمین، ۳ نفر در اردبیل و ۹ نفر در خلخال اسکان موقت داده شدند.

معبودی با اشاره به امدادرسانی به ۶۴۳ نفر تصریح کرد: ۲۰۰ نفر در نیر، ۴۰۰ نفر در نمین، ۲۲ نفر در اردبیل و ۲۱ نفر در خلخال امدادرسانی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: در بین هموطنان اسکان داده شده در محورهای مواصلاتی تغذیه اضطراری نیز توزیع شده است.

این مسئول ادامه داد: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان با ۱۶ دستگاه خودروی آمبولانس، ۱۳ خودروی ست نجات و ۹ خودروی پشتیبان در حال یاری رساندن به هموطنان می باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: نیروهای امدادی این جمعیت در محورهای نمین _ حیران، نیر _ سراب، خلخال _ اسالم و اردبیل- کوثر مشغول امدادرسانی هستند و عملیات همچنان ادامه دارد.

معبودی در پایان خاطر نشان شد: هموطنان عزیز از مسافرت های غیر ضروری اجتناب کرده و در صورت مسافرت حتما وسایل و تجهیزات زمستانی با خود همراه داشته باشند.

کلمات کلیدی