جمعیت هلال احمر استان اردبیل

یکشنبه 05 بهمن 1399
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

انسان باید پیامبر اکرم (ص) را الگوی خود قرار دهد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: انسان باید در تمام ابعاد زندگی، پیامبر اکرم (ص) را الگو و اسوه خود قرار دهد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: انسان باید در تمام ابعاد زندگی، پیامبر اکرم (ص) را الگو و اسوه خود قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حجت الاسلام سید علی فاطمی نیا ظهر ۱۲ آبان در جشن پیامبر اعظم (ص) که به مناسبت هفته وحدت و در آستانه ولادت با سعادت حضرت پیامبر (ص) در شهرستان نمین برگزار شد، تصریح کرد: این الگو می تواند انسان را به سعادت دنیوی و اخروی برساند.
فاطمی نیا با اشاره به اینکه کشور ما اسلامی بوده و مردم ما مسلمان هستند، ادامه داد: از کشور اسلامی و مردم مسلمان انتظار بالایی می رود و ما باید بتوانیم به این انتظارات دینی جامه عمل بپوشانیم.
این مسئول اظهار کرد: دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد اختلاف در کشور هستند اما ما با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری همه نقشه های آن ها را نقش بر آب می کنیم.
امام جمعه شهر عنبران هم گفت: حضرت محمد (ص) دل های ما را نرم کرده و به هم نزدیک کرده است.
حجت الاسلام سید یاور مرادی اظهار کرد: یکی از سیره های پیامبر کمک به افراد مسکین بود و ما هم باید این کار را انجام دهیم.
وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا انشالله روز قیامت شرمنده پیامبر و اصحابش‌ نباشیم، ادامه داد: هر کسی یک صلوات به پیامبر بفرستد، خداوند تبارک و تعالی ۱۰ صلوات به او می فرستد.
لازم به ذکر می باشد در پایان این مراسم از اعضای فعال کانون های شهرستان و برندگان مسابقات مجازی حوزه جوانان تجلیل شد.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر