جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 28 فروردین 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

ارائه خدمات به بیش از ۱۹۲ هزار نفر در طرح ناظران سلامت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۱۹۲ هزار و ۳۷۵ نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۱۹۲ هزار و ۳۷۵ نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر ۲۸ بهمن با اعلام این خبر افزود: ۵ هزار و ۱۸ نفر/ روز نیروی جوان و داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که ۲ هزار و ۷۸۹ نفر/ روز از آن ها برادر و ۲ هزار و ۲۲۹ نفر/ روز از آن ها خواهر بوده اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این افراد در قالب ۲ هزار و ۴۸۵ تیم/ روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت ۶۲ هزار و ۱۹۰ اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد  به رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.
این مسئول با اشاره به اینکه تاکنون ۳ هزار و ۳۱۹ نفر/ ساعت با تیم های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت هزار و ۳۶۰ نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم های حمایتی مشارکت انجام گرفته است.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر