جمعیت هلال احمر استان اردبیل

سه شنبه 19 اسفند 1399
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

ارائه خدمات به بیش از 137 هزار نفر در طرح ناظران سلامت

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی 137 هزار و 544 نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی 137 هزار و 544 نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر 25 دی با اعلام این خبر افزود: 3 هزار و 258 نفر/ روز نیروی جوان داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که هزار و 932 نفر/ روز از آن ها برادر و هزار و 326 نفر/ روز از آن ها خواهر بوده اند.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این افراد در قالب هزار و 606 تیم/ روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت 46 هزار و 931 اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.
ضربی با بیان اینکه تاکنون هزار و 999 نفر/ ساعت با تیم های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت 873 نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم های حمایتی مشارکت انجام گرفته است. 
این مسئول با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد  به رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده