جمعیت هلال احمر استان اردبیل

سه شنبه 19 اسفند 1399
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

باید برای گرامیداشت دهه فجر برنامه های متعددی اجرا شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: باید برای گرامیداشت دهه فجر برنامه های متعددی اجرا شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: باید برای گرامیداشت دهه فجر برنامه های متعددی اجرا شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حجت الاسلام سید علی فاطمی نیا ظهر یکم بهمن در جلسه شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: باید شعبات جمعیت هلال احمر در شهرستان ها نسبت به فضاسازی محیطی برای دهه فجر برنامه ریزی کنند.
فاطمی نیا با اشاره به اینکه برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی برای دهه فجر تدارک دیده شده است، ادامه داد: خاطره نویسی امدادگران، داوطلبان و جوانان می تواند یکی از بهترین و پرمحتواترین برنامه های دهه فجر باشد زیرا خاطره نویسی در حقیقت تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی است که باید به دست مخاطبان برسد.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی هم به مانند همه انقلاب ها ریزش ها و رویش هایی دارد زیرا هر کسی نمی تواند به مانند شهید سردار حاج قاسم سلیمانی باشد که تا آخرین قطره خون پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: برگزاری مسابقه نقاشی بین فرزندان کارکنان جمعیت هلال احمر استان و تجلیل از کارمندان نمونه از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر استان در دهه فجر است.
عزت اله ضربی سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم گفت: هر چقدر کار فرهنگی در جمعیت هلال احمر انجام شود باز هم کم است و باید بیشتر در این زمینه فعال بود.
ضربی با بیان اینکه کار فرهنگی ارزش های انسانی را بارور می کند و به انسان ارزش می دهد، ادامه داد: باید هر ماه در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی جلسه شورای فرهنگی تشکیل شده و مصوبات این شورا به شعبات ابلاغ شده و آن برنامه ها اجرا شوند.
این مسئول اضافه کرد: برای گرامیداشت دهه فجر برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است که در قالب برنامه های شورای فرهنگی مصوب و اجرا خواهیم کرد.
لازم به ذکر است که در این جلسه اعضای شورای فرهنگی به ارائه دیدگاه و نظرات خود پرداخته و از افرادی که در برنامه های فرهنگی مشارکت داشته اند، تجلیل شد.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر