جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 28 فروردین 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

برنامه ریزی برای تکمیل وتجهیز اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر برای سال آینده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برای تکمیل و تجهیز اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر برای سال ۱۴۰۰ تلاش و برنامه ریزی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برای تکمیل و تجهیز اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر برای سال ۱۴۰۰ تلاش و برنامه ریزی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر ۲ اسفند در سفر به شهرستان نیر و در دیدار با فرماندار این شهرستان تصریح کرد: با راه اندازی این اردوگاه می‌توانیم میزبان برنامه‌های استانی، منطقه‌ایو حتی کشوری باشیم.
وی با بیان اینکه راه اندازی این اردوگاه موجب کیفی بخشی به برنامه‌های آموزشی و فرهنگی می‌شود، اضافه کرد: نزدیکی به مرکز استان و همچنین قرار گرفتن در مسیر محور مواصلاتی استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و قرار گرفتن در منطقه گردشگری بولاغلار و فضای فیزیکی مناسب از جمله مزیت‌های اردوگاه شهرستان نیر است که می‌تواند موجب پذیرای برنامه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی با حضور جوانان، امدادگران، نجاتگران و داوطلبین عزیز شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی، مانورها و مسابقات ورزشی در راستای حفظ آمادگی جسمانی اعضاء می‌تواند این اردوگاه را به مرکز ثقل جمعیت هلال احمر استان تبدیل کند.
شجاع اقبالی فرماندار شهرستان نیر هم گفت: خدمات جمعیت هلال احمر در امداد رسانی به حادثه دیدگان در حوادث مترقبه و غیرمترقبه قابل تقدیر است.
وی از همکاری موثر جمعیت هلال احمر شهرستان و استان در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و طرح ناظران سلامت تقدیر کرد و برای تامین اعتبار مورد نیاز مرکز آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان نیر قول مساعد داد.
لازم به ذکر است در حاشیه این سفر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل و هیات همراه از مرکز آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر، انبار امدادی و بخش‌های مختلف جمعیت هلال احمر  شهرستان نیر بازدید کرد.  
نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل و هیات همراه با کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان نیر از دیگر برنامه سفر بود که انجام شداده. 
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر