جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 28 فروردین 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

برگزاری آزمون استانی دوره بازآموزی مربیان کد ۳

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری آزمون دوره بازآموزی مربیان کد ۳ امداد و کمک های اولیه و پیش بیمارستانی در استان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری آزمون دوره بازآموزی مربیان کد ۳ امداد و کمک های اولیه و پیش بیمارستانی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی قبل از ظهر ۶ اسفند با اعلام این خبر افزود: این آزمون با حضور ۸۲ نفر از اعضاء به صورت همزمان در ۵ منطقه استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۲۹ نفر از شهرستان‌های اردبیل و نمین به میزبانی موسسه علمی- کاربردی هلال احمر استان، ۲۶ نفر از شهرستان‌های گرمی، پارس آباد و بیله سوار به میزبانی بیله سوار، ۱۰ نفر از شهرستان‌های سرعین و نیر به میزبانی نیر، ۱۰ نفر از شهرستان‌های خلخال و کوثر به میزبانی خلخال و ۱۰ نفر در مشگین شهر در این آزمون شرکت کردند.
ضربی با بیان اینکه این آزمون در ۲ سرفصل برگزار شده بود، ادامه داد: مباحث کمک‌های اولیه و پیش بیمارستانی از سرفصل‌های این دوره بودند.
این مسئول با اشاره به نحوه برگزاری این دوره آموزشی اضافه کرد: این آموزش‌ها به صورت مجازی تدریس شده بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به تحقق شعار «هر خانواده یک امدادگر» به برگزاری دوره های آموزشی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی باعث بالا رفتن سطح آگاهی ها در زمان وقوع حوادث خواهد شد و این آموزش ها در زمان حوادث کارایی خود را نشان خواهد داد.
لازم به ذکر می باشد قبول شدگان در این آزمون مجوز مربیگری در دوره های امداد و کمک های اولیه و پیش بیمارستانی را خواهند داشت.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر