جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 28 فروردین 1400

برگزاری آزمون عملی تربیت مربی پایه در استان اردبیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری آزمون عملی (روش تدریس) دوره تربیت مربی پایه در استان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری آزمون عملی (روش تدریس) دوره تربیت مربی پایه در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی صبح 14 اسفند با اعلام این خبر افزود: این آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: از مجموع 85 نفر شرکت کننده، 30 نفر از شهرستان اردبیل در محل موسسه علمی- کاربردی هلال احمر استان در این آزمون شرکت کردند که با توجه به شرایط کرونایی و به دلیل رعایت کردن پروتکل های بهداشتی،  30 نفر از شهرستان های پارس آباد، بیله سوار گرمی و مشگین شهر به میزبانی بیله سوار، 18 نفر از شهرستان های سرعین، نمین و نیر و 7 نفر از شهرستان خلخال به میزبانی اردبیل، در روزهای آتی در این آزمون شرکت خواهند کرد.
ضربی با بیان اینکه دوره این آزمون در 6 سرفصل و به صورت مجازی برگزار شده بود، ادامه داد: کمک های اولیه، دوره تخصصی امداد، روش تدریس، طرح دادرس، آمادگی در برابر مخاطرات و مهارت های داوطلبی سرفصل های این دوره بودند.
این مسئول اضافه کرد: کشور ما در کمربندی حوادث قرار دارد و هر سال حوادث متعدد طبیعی و غیر طبیعی را در سطح کشور و استان شاهدیم بنابراین باید بتوانیم با آموزش به مردم، در زمان طلایی حوادث مردم را از آسیب بیشتر نجات دهیم.
لازم به ذکر می باشد قبول شدگان در این آزمون مجوز مربیگری در دوره های آموزشی پایه را خواهند داشت.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر