جمعیت هلال احمر استان اردبیل

پنجشنبه 16 تیر 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

برگزاری کارگاه کشوری روش تحقیق در مدیریت بحران در شهرستان نیر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری کارگاه آموزشی روش تحقیق در مدیریت بحران به صورت کشوری در شهرستان نیر استان اردبیل خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری کارگاه آموزشی روش تحقیق در مدیریت بحران به صورت کشوری در شهرستان نیر استان اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، عزت اله ضربی ظهر ۲۳ خرداد با اعلام این خبر افزود: این کارگاه آموزشی با حضور ۲۰ نفر از همکاران و مربیان استان ها و معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر و اساتید کشوری از ۲۸ الی ۳۰ خردادماه در ساختمان آموزشی شهدای امدادگر شهرستان نیر برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه آموزش برای هر فردی در هر زمان و مکان لازم و ضروری است، ادامه داد: این دوره به منظور تربیت افراد پژوهشگر در راستای کیفی سازی آموزش ها و فعالیت های هلال احمر برگزار می شود.
این مسئول افزود: گام اول و مهم در برنامه ریزی برای بحران، برنامه ریزی قبل از بحران است که بحث آموزش و پژوهش زیر بنای اقدامات در این راستا است و از سوی دیگر اجتماع محور بودن جمعیت هلال احمر و حضور طیف های مختلف از مردم در جمعیت ظرفیتی در خور محسوب می شود که نیاز به برنامه ریزی و اقدام آموزشی و پژوهشی هدف دار دارد.
ضربی ادامه داد: ویژگی های روش تحقیق علمی و تفاوت آن با سایر معارف بشری، مسئله علمی چیست، انواع سوالات علمی کدام است، معرفی منابع شکل گیری سوالات، منابع دستیابی به پاسخ سوالات علمی، معرفی بنیان های فلسفی اثبات گرایی برای روش های کمی، معرفی بنیان های فلسفی ضد اثبات گرایی برای روش های کیفی، گزارش تحقیق، انجام کار گروهی و ... از سرفصل های ارائه شده در این کارگاه است.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر