جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 08 آذر 1399
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

بهره مندی بیش از ۶۴ هزار نفر از خدمات طرح آمران سلامت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۶۴ هزار و ۶۱۶ نفر از خدمات طرح آمران سلامت خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۶۴ هزار و ۶۱۶ نفر از خدمات طرح آمران سلامت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی ظهر  شامگاه ۱۵ آبان با اعلام این خبر افزود: ۱۷۲ تیم طی ۱۱ روز اجرای طرح آمران سلامت فعال بوده که این تیم ها شامل ۴۶ تیم ثابت، ۱۲۶ تیم سیار و سحاب بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در ۱۱ روز اجرای این طرح ۲۲۰۹ نفر/ روز عضو جمعیت هلال احمر استان اردبیل مشارکت داشته اند، تصریح کرد: ۱۹ هزار و ۴۴۸ عدد ماسک و ۳۸۰ لیتر محلول ضدعفونی در بین مردم توزیع شده است.
معبودی با بیان اینکه اجرای طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد ملی کرونا با هدف ترویج فرهنگ پیشگیری و همچنین توسعه آموزش های همگانی در مواجهه با ویروس کرونا است، ادامه داد: در هر پست این طرح سه نفر جوان و داوطلب هلال احمر فعالیت می کنند.
وی افزود: در این طرح با برپایی ایستگاه های ثابت و سیار در مناطق پرتردد و میادین اصلی شهرها در اماکنی مانند پاساژها، بازارها و ... اعضای جوانان و داوطلب جمعیت هلال احمر حضور یافته و نسبت به آگاه سازی مردم جهت قطع زنجیره انتقال و مقابله با ویروس کرونا اقدام می کنند.
این مسئول ادامه داد: این طرح از 5 آبان شروع شده بود تا مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا دعوت کنند.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر