جمعیت هلال احمر استان اردبیل

چهارشنبه 08 بهمن 1399
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

تشکیل زنجیره انسانی اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل برای پیشگیری و قطع زنجیره کرونا

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از تشکیل زنجیره انسانی اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل برای پیشگیری و قطع زنجیره کرونا خبر داد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از تشکیل زنجیره انسانی اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل برای پیشگیری و قطع زنجیره کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر ۱۰ دی با اعلام این خبر افزود: این زنجیره انسانی با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای جوانان هلال احمر در قالب طرح ناظران سلامت اجرا شد.
ضربی با بیان اینکه این حرکت نمادین امروز ساعت 11:30 صبح برگزار شد، ادامه داد: اعضاء جوانان و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل در میدان شریعتی زنجیره انسانی تشکیل دادند تا مردم را نسبت به شیوع ویروس کرونا آگاه سازند.
این مسئول اظهار کرد: این زنجیره انسانی به منظور حساس سازی و بالا بردن سطح آگاهی جامعه در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره آن تشکیل شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: اعضاء و پرسنل جمعیت با در دست داشتن شعارهایی از قبیل: ماندن در خانه بهترین راه پیشگیری از کرونا، کرونا را باهم شکست می دهیم، ماسک من از تو محافظت می کند و ماسک تو از من، کرونا هنوز تمام نشده است، از تجمعات غیرضروری پرهیز کنیم، به فکر کادر درمان باشیم، همه باهم در خانه بمانیم و مواردی از این دست نسبت به آگاه سازی مردم اقدام کردند.
ضربی با بیان اینکه این طرح در تمامی شعب جمعیت هلال احمر استان اجرا می شود و نباید مقابله با ویروس کرونا عادی سازی شود، اظهار کرد: کرونا شوخی بردار نیست و مردم باید با تمام قدرت برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تلاش کنند.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر