جمعیت هلال احمر استان اردبیل

چهارشنبه 08 بهمن 1399
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در نشست با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:

تمامی ظرفیت های جمعیت هلال احمر را برای مبارزه با مواد مخدر به کار می گیریم

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در نشست با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های این جمعیت برای مبارزه با مواد مخدر استفاده می کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در نشست با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های این جمعیت برای مبارزه با مواد مخدر استفاده می کنیم.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی ظهر ۲ آذر در نشست با دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: اعضای کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی، دانشجویی، جوانان، طلاب، روستایی و خانه های هلال برای مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روان گردان‌ها بسیج می شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه اعضای سازمان جوانان و داوطلبان جهت پیشگیری از مصرف مواد مخدر در محیط های چهارگانه خانواده، محل آموزش، محل کار و محلات اقدام خواهند کرد، ادامه داد: ارائه دوره آموزشی کمک های اولیه بنابه خواسته شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، امکان بهره برداری از اماکن ورزشی جمعیت هلال احمر، استفاده از تجارب دیگر کشورها و نهادهای بین المللی و کمک به تامین داروهای مورد نیاز درمان و کاهش آسیب های مصرف کنندگان مواد مخدر از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر استان اردبیل خواهد بود.
معبودی اظهار کرد: این‌ اقدامات در راستای تفاهم نامه همکاری بین ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با جمعیت هلال احمر کشور انجام می شود.
این مسئول اظهار کرد: همکاری مشترک و استفاده حداکثری از ظرفیت های ساختاری و اجرایی و توانمندی های علمی موجود برای پیشگیری اولیه از سوء مصرف مواد، کنترل و کاهش اعتیاد در کشور و اتخاذ تدابیر علمی، فنی و اجرایی لازم در راستای کاهش نرخ بروز اعتیاد، همکاری در تهیه و تدوین محتوای آموزشی استاندارد آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی و کاهش تقاضای مواد مخدر در کشور از محورهای این تفاهم نامه می باشد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: حمایت مادی و معنوی از تسهیل گران و مربیان آموزش دیده و اعضای جمعیت هلال احمر، حمایت از طرح ها، پایان نامه ها و پژوهش های اعضای کانون های جوانان و دانشجویان جمعیت هلال احمر در موضوعات مرتبط با مبارزه با مواد مخدر، حمایت از برنامه های جمعیت هلال احمر در راستای ایجاد نشاط اجتماعی، کمک و حمایت در راستای تامین مالی بخشی از طرح های اجرایی جمعیت هلال احمر از جمله تعهدات ستاد مبارزه با مواد مخدر در این تفاهم نامه است.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر