جمعیت هلال احمر استان اردبیل

سه شنبه 19 اسفند 1399
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

حوزه جوانان درگاه ورودی به جمعیت هلال احمر است

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: حوزه جوانان درگاه ورودی به جمعیت هلال احمر است.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: حوزه جوانان درگاه ورودی به جمعیت هلال احمر است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر یکم بهمن در جلسه با مشاوران جوان مدیرعامل و رابطین خبری جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: باید از جوانان علاقمند، ایده پرداز و مبتکر در جمعیت هلال احمر استفاده بکنیم تا بتوانیم از ظرفیت های آن ها برای خدمت رسانی مطلوب به مردم بهره مند شویم.
ضربی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی برای جوانان موجب ارتقای سطح آن ها می شود، ادامه داد: جوانان سرمایه های ارزشمندی برای جمعیت هلال احمر هستند که با اعتماد به آن ها می توان موجب ارتقای جمعیت و در نتیجه، ارائه خدمات متعدد به مردم باشد.
این مسئول با بیان اینکه جوانان نقش پررنگ و تاثیرگذاری در برنامه های جمعیت هلال احمر دارند، تصریح کرد: اعتماد به جوانان موجب تقویت جایگاه مردمی جمعیت هلال احمر می شود.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه اعتماد به جوانان و سپردن مسئولیت به آن ها موجب می شود که جوانان به هویت اجتماعی خود آگاهی پیدا کنند، اظهار کرد: باید کانون های جوانان تعامل خود را بیش از پیش تقویت کنند.
برگزاری جلسات مشاوران جوان و رابطین خبری به صورت فصلی، برگزاری دوره های آموزشی برای رابطین خبری با اهل فن، اعزام مشاوران جوان و رابطین خبری به استان های دیگر برای تبادل اندیشه از جمله مصوبات این جلسه بود.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر