جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 28 فروردین 1400
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در نشست با دبیران باشگاه امدادگران و نجاتگران:

نیروهای داوطلب ارکان جمعیت هلال احمر هستند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل: نیروهای داوطلب ارکان جمعیت هلال احمر هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل: نیروهای داوطلب ارکان جمعیت هلال احمر هستند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر روز یکشنبه ۱۰ اسفند در نشست با دبیران باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: جمعیت هلال احمر استان اردبیل اعضای داوطلب را سرمایه خود می داند و به داشتن آن ها افتخار می کند.
وی در این نشست ضمن تشکر از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: وجود شما در سخت ترین شرایط و حوادث مختلف باعث دلگرمی و آرامش خاطر حادثه دیدگان است.
ضربی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: فاصله­ ای بین امدادگران و مدیر عامل وجود ندارد و از امدادگران خواست با ایجاد فضای وحدت و همدلی و با تعامل هرچه بیشتر ارائه دهنده بهتر خدمات امدادی به مردم باشند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: با تقویت باشگاه امدادگران، اعضاء باشگاه می توانند به عنوان مشاوران روسای شعب در تصمیم گیری ها برای مسئولین کمک حال باشند.
در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: عملکرد فعال باشگاه امدادگران که باعث شده در سطح کشور این استان شناخته شود قابل تقدیر و تشکر می باشد.
فاطمی نیا با بیان اینکه کمک به مردم نعمت بزرگی است ادامه داد، خداوند در حوادث مختلف، امدادگران را وسیله ای قرار می دهد تا توسط آن ها گره ای از مشکلات مردم باز شود.
وی گفت: قدمی که امدادگران در آن گذاشته اند برای رضایت خداوند می باشد و این قابل تقدیر و تشکر است و پاداش آن نزد خدا می باشد. 
در این نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به امدادگران پرداخت و بعد از مطرح شدن سئوالات توسط دبیران، به آن­ها پاسخ داده و در پایان با اهداء لوح سپاس از دبیران باشگاه تقدیر شد.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر