جمعیت هلال احمر استان اردبیل

شنبه 08 آذر 1399
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

هفتاد و سومین سال روز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با شعار «73 سال با مردم»/ تبریک سال روز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در هفتاد و سومین سالروز تاسیس سازمان جوانان، جمعیت هلال احمر با شعار «73 سال با مردم» ارائه خدمات می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در هفتاد و سومین سالروز تاسیس سازمان جوانان، جمعیت هلال احمر با شعار «73 سال با مردم» ارائه خدمات می کند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی به مناسبت 14 آبان ماه با تبریک هفتاد و سومین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: اجرای طرح ملی آمران سلامت ، نشست مشاوران جوانان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با رعایت پروتکل های بهداشتی، اجرای طرح یاریگران زندگی، ارسال پیام تبریک مدیرعامل از طریق شبکه های اجتماعی، مشارکت اعضا در برنامه اهدای خون (قرار مهربانی)، گرامی داشت میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع)، اجرای برنامه های هفته وحدت در شعب با رعایت پروتکل های بهداشتی و برگزاری دوره آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات از جمله برنامه های معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مناسبت سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است که انجام خواهد شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه در نیمه اول سال جاری هزار و 356 نفر در کانون های معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل جذب شده اند، ادامه داد: این افراد در 343 کانون اعم از کانون های جوانان، دانشجویی، طلاب، روستایی، دانش آموزی و غنچه های هلال جذب شده اند.
معبودی با بیان اینکه هزار و 339 نفر هم در دوره های آموزشی این معاونت در این مدت شرکت کرده اند، اظهار کرد: هزار و 100 نفر در دوره های کمک های اولیه و 239 نفر در دوره های مهارت های زندگی، فنی و حرفه ای و پیشگیری اولیه از اعتیاد شرکت کرده اند.
این مسئول با اشاره به برگزاری 17 کاروان نیکوکاری در این مدت تصریح کرد: هیات جوانان علی اکبر(ع) در 30 مورد برنامه حضور داشته و برای هزار و 160 نفر خدمات ارائه داده اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: اجرای برنامه های دهه کرامت با شرکت 560 نفر، گرامی داشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با مشارکت 285 نفر، برگزاری انتخابات مجامع کانون ها، برگزاری جلسه رابطین خبری با حضور 20 نفر، اجرای طرح غم گساران جوان (دلجویی از خانواده های متوفیان متاثر از کرونا) و برگزاری طرح استانی کسا با هدف دلجویی از سالمندان از دیگر برنامه های این معاونت در نیمه اول سال جاری است.
معبودی با اشاره به مشارکت 754 نفر و ارائه خدمات به 25 هزار و 471 نفر در زمینه مقابله با ویروس کرونا افزود: طرح استانی مجیر(انجام کارهای خارج از خانه افراد در معرض خطر کرونا) نیز با مشارکت 261 نفر انجام گرفت.
وی با اشاره به برگزاری طرح «مهربانی به همین سادگیست» ادامه داد: اجرای طرح اوقات فراغت با شرکت 4 هزار و 813 نفر از اعضا، اجرای طرح نذر سلامت و ارائه خدمات به 49 هزار و 604 نفر، اجرای طرح قربان تا غدیر با مشارکت 439 نفر، اجرای برنامه های روز خانواده با مشارکت 406 نفر، تجلیل از 71 نفر از مزدوجین جوان، انتصاب جوان برتر هر شعبه به عنوان رئیس شعبه به مدت یک روز و برگزاری برنامه های هفته عفاف و حجاب با مشارکت 531 نفر از اقدامات معاونت امور جوانان در شش ماه گذشته بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: تجلیل از مدیران 81 مهد کودک و مراکز پیش دبستانی، انتصاب دو نفر به عنوان مشاوران جوان مدیرعامل، اجرای طرح قرار مهربانی، اجرای طرح ملی خدمات بشردوستانه با مشارکت 751 نفر، حمایت و دلجویی از 20 خانواده متوفیان، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی و برگزاری برنامه های هفته هلال احمر با مشارکت 629 نفر از دیگر برنامه های اجرایی توسط معاونت امور جوانان طی نیمه اول سال جاری است.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر