جمعیت هلال احمر استان اردبیل

پنجشنبه 16 تیر 1401
معاون استاندار اردبیل در آیین نکوداشت خدمات بشردوستانه و امدادی جوانان و نجاتگران:

وجود هلال احمری ها مایه امید و سرزندگی در مردم می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: وجود هلال احمری ها مایه امید و سرزندگی در مردم می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: وجود هلال احمری ها مایه امید و سرزندگی در مردم می شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رضا قاسمیان صبح ۳ خرداد ماه در آئین نکوداشت خدمات بشردوستانه و امدادی جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و یکصدمین سال تاسیس جمعیت هلال احمر که با حضور جانشین سپاه استان، اعضای هیات مدیره، مسئولین استانی و ۴۰۰ نفر از جوانان، نجاتگران و کارکنان استان برگزار شد با بیان این مطلب افزود: وجود گرم اعضای جمعیت هلال احمر استان اردبیل در هر حادثه ای، نجاتگر و دلسوز مردم است.
وی با بیان اینکه حوادث طبیعی و غیرطبیعی خرمشهرهای دیگر هستند، تصریح کرد: اعضای جمعیت هلال احمر افراد بی تفاوتی نیستند بلکه نسبت به مسائل و حوادث واکنش نشان می دهند.
این مسئول ادامه داد: انسان ها را به دو دسته انسان های گرم و انسان های سرد تقسیم می کنند که منابع غنی ادبیات و وجود ائمه اطهار، قرآن و منابع دینی انسان های گرمی در ایران تولید کرده است.
قاسمیان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر در حقیقت آزادسازی شخصیت و غیرت مردم ایران بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم در این مراسم گفت: اعضای جمعیت هلال احمر بهترین اوقات زندگی خود را برای نجات مردم صرف می کنند.
ضربی اضافه کرد: امروز حضور اعضای جمعیت هلال احمر در کنار انسان ها در حوادث مختلف واقعیتی انکارناپذیر است.
وی ادامه داد: جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر زندگی و هستی خود را به زندگی و هستی مردم گره زده اند و خشونت حوادث آن ها را خسته نمی کند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم گفت: امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون شهدا و ایثارگری ها و فداکاری های آن ها هستیم.
فاطمی نیا با بیان اینکه اعضای جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طول دو سال شیوع ویروس کرونا کنار دانشگاه علوم پزشکی مشغول ارائه خدمات به مردم بودند، بیان کرد: اعضا، جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر در خدمت رسانی به مردم ما را روسفید کردند.
شایان ذکر است در پایان مراسم از ۶ خانواده معظم شهدا همکار و ۱۷۵ نفر از اعضای جوانان و نجاتگران فعال استان تجلیل به عمل آمد.
کلمات کلیدی
مسعود ولی زاده
تهیه کننده:

مسعود ولی زاده

تصاویر