شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در مراسم تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر اردبیل:

داوطلبان در خط مقدم امداد و نجات هستند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: داوطلبان در خط مقدم امداد و نجات جمعیت هلال احمر هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی ظهر 19 آذر ماه در مراسم تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل با بیان این مطلب افزود: هر کجا که جمعیت هلال احمر مشغول خدمات دهی به مردم هستند، داوطلبان حضور مثمرثمری دارند.

وی با اشاره به اینکه قدردانی ها از داوطلبان تنها ادای دین به آن ها است، تصریح کرد: این قدردانی ها نمی تواند زحمات و خدمات شبانه روزی داوطلبان را جبران کند اما ما می خواهیم بگوییم که زحمات داوطلبان را فراموش نمی کنیم.

معبودی ادامه داد: خانواده های داوطلبان پشتیبان پنهان جمعیت هلال احمر هستند زیرا آن ها تمام سختی های موجود را به دلیل حضور عزیزانشان در جمعیت هلال احمر تحمل می کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: کمک به همنوع از سفارشات اکید دین مبین اسلام است و وظیفه دینی تک تک ما کمک به همنوعان است.

وی با اشاره به اصول 7 گانه جمعیت هلال احمر تصریح کرد: نکوداشت اصول جمعیت هلال احمر، برای داوطلبان حرکتی خیرخواهانه و عزت آفرین است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم گفت: انسان ها به دلیل اینکه کمال طلب هستند دنبال سعادت و خوشبختی هستند.

حجت الاسلام عبدالحمید واعظی اضافه کرد: انسان ها برای کسب سعادت و ماندگار شدن تلاش می کنند که برای ماندگاری و جاویدالاثر بودن کار خیر انجام دهند.

وی با بیان اینکه داوطلبان هم کار خیر انجام می دهند، ادامه داد: داوطلبان جمعیت هلال احمر به دلیل اینکه در کنار مردم بوده و برای خوشبختی آنها تلاش می کنند، ماندگار هستند.

یادآور می شود که این مراسم به همت جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل با حضور 200 نفر از داوطلبان برگزار شد و در آن از پزشکان، خیرین، بانوان فعال، اعضای فعال داوطلب در جمع آوری کمک های اولیه به زلزله زدگان کرمانشاه و خشکسالی سیستان و بلوچستان تجلیل شد.  

گفتنی است در حاشیه این مراسم، بازارچه خیریه بانوان داوطلب جمعیت هلال احمر جهت کمک به نیازمندان از محل سود فروش برپا شده بود.


١٦:٠٧ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٢١خروج