شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

مانور بهداشت و درمان اضطراری در روستای اوجقاز خلخال برگزار شد

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری مانور بهداشت و درمان اضطراری در روستای اوجقاز شهرستان خلخال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، داود هادی شامگاه ۲۰ آذرماه با اعلام این خبر افزود: این مانور با حضور 20 نفر عوامل اجرایی برگزار شد که در آن 350 نفر از ساکنان روستا ویزیت رایگان شدند.

وی با بیان اینکه در این مانور 150 بسته بهداشتی به دانش آموزان روستا اهدا شد، تصریح کرد: عوامل اجرایی اعم از پزشک عمومی، پرستار، ماما، بهداشت محیط، بهداشت روان، بهداشت تغذیه در این مانور حضور و با به کارگیری 4 دستگاه خودرو و آمبولانس به مردم خدمات درمانی و دارویی رایگان دادند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: آموزش بهداشت فردی شامل بهداشت دهان و دندان، بهداشت محیط و بهداشت روانی با ارائه بسته های بهداشتی در این مانور همراه بود.

هادی با بیان اینکه مانور در قالب تیم بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر استان اردبیل برگزار شده و برای مردم منطقه خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می دهند، ادامه داد: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی از اهداف این مانور بود تا به مردم مناطق کم برخوردار خدمات ارائه دهیم.


٢١:٠٢ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٦٤خروج