شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار بیله سوار:

فعالیت های جمعیت هلال احمر در بیله سوار رضایت بخش است

فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: فعالیت های جمعیت هلال احمر در این شهرستان رضایت بخش است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حسن قبادی ظهر 16 دی ماه در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: برای ترمیم و نوسازی فضاهای فیزیکی تا حد مقدور به این جمعیت کمک می کنیم تا مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های جمعیت هلال احمر در این شهرستان قابل تقدیر است، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر آرامش دهنده به اقشار مختلف مردم است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برای کارهای عمرانی این جمعیت در شهرستان بیله سوار نیازمند یاری مسئولان هستیم.

رامین معبودی با بیان این مطلب افزود: امروز جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف فعالیت می کند بنابراین نیازمند ترمیم، نوسازی و ارتقای فضاهای فیزیکی است و این کار نیازمند همت و یاری مسئولان است.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر شهرستان بیله سوار فعالیت های قابل قبولی در حوزه ماموریت های خود دارد، تصریح کرد: شاکله اصلی جمعیت هلال احمر بر مدار فعالان داوطلب تشکیل شده است اما زیرساخت و فضاهای فیزیکی برای ارائه خدمات بهتر مورد نیاز است که تا حدودی این فضاها در شهرستان وجود دارد اما نوسازی و ترمیم آن ها را در دستور کار قرار داده ایم.

یادآور می شود که مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در سفر به شهرستان، از پایگاه امداد و نجات جاده ای شهرستان بازدید و با نجاتگران دیدار و با پرسنل جمعیت شهرستان نیز جلسه هم اندیشی برگزار کرد.


١٩:١٤ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦٤٠    /    تعداد نمایش : ٢١٧٦خروج