شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار نیر:

مجموعه فرمانداری در کنار جمعیت هلال احمر است

فرماندار شهرستان نیر گفت: مجموعه فرمانداری در هر کجا که لازم باشد، با تمام توان در کنار جمعیت هلال احمر است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ابراهیم امامی در حاشیه سفر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به این شهرستان، در دیدار با رامین معبودی با بیان این مطلب افزود: برنامه ریزی منسجم، مدون و هدفمند برای جلب میزان اعتماد مردم برای مشارکت در کارها در جمعیت هلال احمر لازم است.

وی با بیان اینکه فعالیت های داوطلبانه، رکن اساسی و مهم در هلال احمر است افزود: به حضور افرادی که به صورت داوطلبانه و بدون هیچ چشمداشتی به دیگران احسان و نیکی می کنند، باید افتخار کرد و قدردان آن ها بود.

امامی با اشاره به اینکه نباید جمعیت هلال احمر با مشکل خاصی روبرو باشد، ادامه داد: این جمعیت به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و چشم امید هموطنان هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۴ پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر با اعتبار ۲۷میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

رامین معبودی با بیان اینکه این پروژه ها شامل مجتمع آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر نیر، انبار امدادی شهرستان کوثر، ساختمان آموزشی و امدادی شهرستان گرمی و مرکز جامع درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر می باشد، اظهار کرد: افتتاح این پروژه ها موجب ارتقای کیفی و کمی خدمات جمعیت هلال احمر می شود.

وی افزود هر چقدر امکانات سخت افزاری و تجهیزات جمعیت هلال احمر بیشتر باشد به آن اندازه سطح خدمات و سرعت عمل امداد و نجات بیشتر می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به حادثه خیر بودن استان و ضرورت آموزش همگانی افزود: جمعیت هلال احمر استان اردبیل آمادگی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی مختلف در تمام ادارات، ارگان ها، سازمان ها و موسسات را دارد.


١٨:٥٦ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٩٢٥    /    تعداد نمایش : ١٨٠٣خروج