شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در دیدار با خانواده شهداء:

باید تلاش کنیم تا شرمنده خون شهدا نباشیم

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: باید همت و تلاش مضاعف داشته باشیم تا شرمنده خون شهدا و خانواده آن ها نباشیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی ظهر ۱۶ بهمن ماه در دیدار با خانواده شهید گمنام علی اشرف وظیفه با بیان این مطلب افزود: انقلاب اسلامی در حالی چهلمین سال پیروزی خود را جشن می گیرد که این پیروزی و حفظ آن به مدد خون شهدا به دست آمده است.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا و ایثارگری های آن ها هستیم، تصریح کرد: باید راه شهدا و خانواده آن ها را در حفظ و صیانت انقلاب اسلامی ادامه دهیم.

معبودی افزود: آرامش و امنیت امروز کشور به سبب شهدا و فداکاری های آن ها ایجاد شده است و نباید اجازه دهیم بدخواهان نظام و انقلاب خدشه ای به امنیت کشور وارد کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه تجدید میثاق با شهدا و آرمان های آن ها وظیفه تک تک ما است، ادامه داد: این وظیفه، قطره ای از دریای دین ما به شهدا است که باید ادا کنیم.

وی با اشاره به اینکه عوامل جمعیت هلال احمر دیدار با خانواده شهدا را در دستور کار همیشگی خود دارند، اضافه کرد: هر سال برنامه های مختلف دیدار با خانواده های شهدا داریم و این برنامه ها را ادامه می دهیم.

معبودی با اشاره به تبادل ۳۸ هزار و ۶۳۱ فقره پیام برادران آزاده و تکمیل و ارسال ۱۰ هزار مورد فرم جستجوی مفقودین در دوران دفاع مقدس و اعزام امدادگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل به جبهه های جنگ تحمیلی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل ۴ شهید امدادگر تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

یادآور می شود این دیدار به همت جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل و جمعی از اعضای داوطلب و کارکنان جمعیت انجام شد.

 


١٤:٠٥ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢١٩٥    /    تعداد نمایش : ١٣٠٥خروج