شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل:

برگزاری هفتمین دوره طرح ملی دادرس در اردبیل

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل گفت: هفتمین دوره طرح ملی دادرس (دانش آموزان آماده در روزهاي سخت) شهرستان اردبیل با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل مجتمع ورزشی منادیان صلح جمعیت هلال احمر استان به مدت دو روز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ایرج آقایی ظهر 13 اسفند ماه با اعلام این خبر افزود: پیرو تفاهم نامه ­ای که جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اداره کل آموزش و پرورش استان داشته دانش­ آموزان توسط مربیان جمعیت هلال احمر آموزش لازم را برای روزهای سخت و مواقع بحرانی دیده­ اند.

وی گفت: این مسابقات با شرکت بیش از 980 نفر از خواهران و برادران در 12 و 13 اسفند ماه برگزار شد که در روز اول 490 نفر از خواهران و در روز دوم 490 نفر از برادران به رقابت پرداختند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اظهار داشت: در این المپیاد 35 تیم 14 نفره برادران، 35 تیم 14 نفره خواهران شرکت کرده و در 5 آیتم پناهگیری و خروج ایمن - ارزیابی و کنترل علائم حیاتی - CPR - حمل مصدوم انفرادی و گروهی و آزمون کتبی به رقابت پرداختند.

آقایی همچنین افزود: در این المپیاد یک تیم برتر خواهران و یک تیم برتر برادران انتخاب شده و تیم­ های اول به عنوان تیم برتر شهرستان به مسابقات استانی که متعاقبا برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.


١٩:٣٨ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٦٨٧    /    تعداد نمایش : ١٧١١خروج