شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

افطاری در سفره های ساده اما معنوی نجاتگران در پایگاه های بین شهری

همزمان با ماه مبارک رمضان مدیرعامل و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان اردبیل مهمان سفره های ساده اما معنوی نجاتگران در پایگاه بین شهری شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، شامگاه 30 اردیبهشت ماه مدیرعامل و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان اردبیل مهمان نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر شهرستان نمین بودند تا از نزدیک در جریان مسائل قرار بگیرند.

در این مهمانی که با حضور فرماندار و اعضای شورای اجرایی و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان نمین برگزار شد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) با بیان این مطلب گفت: هلال احمری ها هر جایی که باشند به وظایف انسان دوستانه خود عمل می کنند تا هم وطنی را نجات دهند.

معبودی با اشاره به اینکه عشق و ایثارگری در ذات و بطن انسان است، اضافه کرد: هلال احمری ها با ایثار و فداکاری به مردم خدمت می کنند و همین مساله آن ها را متمایز از دیگران می کند.

فرماندار شهرستان نمین با بیان اینکه کار جمعیت هلال احمر کار جمعی است اظهار کرد: اعتقاد و روحیه انسان دوستی در هلال احمری ها بالاست و همین امر باعث شده که با عشق و علاقه کار کنند.

ناصری با اشاره به اینکه تلاش ها و فعالیت های جمعیت هلال احمر بی شائبه است افزود اعتقاد، عشق، علاقه و بی شائبه بودن فعالیت ها باعث شده که مردم جمعیت هلال احمر را امین خود بدانند.

این مهمانی که همراه با مولودی خوانی برگزار شد، به مانند سنوات گذشته انجام و هدف از آن صرف افطاریه با نجاتگران، نشستی صمیمی و قدردانی از تلاش های نجاتگران در جهت تأمین امنیت جاده ها و اطمینان خاطر به مسافران و لمس مشکلات و کمبودهای پایگاه های هلال احمر بود.

در این مهمانی ها که به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می شود معاونین و مدیران با حضور در محل پایگاه های بین شهری و بازدید از بخش های مختلف آن، از نزدیک نحوه کار نجاتگران را ارزیابی نموده و در جریان مسائل قرار گرفته و به مشكلات آنان رسيدگي می کنند.


٠٧:٥٥ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٩خروج