شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

نباید رنگ و بوی داوطلبی در جمعیت هلال احمر کمرنگ شود

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: نباید رنگ و بوی داوطلبی در جمعیت هلال احمر کمرنگ شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی ظهر ۳۰ تیرماه در جلسه هم اندیشی برنامه های معاونت امور داوطلبان با حضور روساء و کارشناسان امور داوطلبان 5 شهرستان به میزبانی خلخال با بیان این مطلب افزود: حضور داوطلبان در جمعیت هلال احمر افتخاری برای این نهاد خدمات رسان است.

وی با اشاره به اینکه حضور داوطلبان در جمعیت هلال احمر موجب شتاب دهی برای رسیدن به اهداف این جمعیت می شود، تصریح کرد: داوطلبان به جمعیت هلال احمر معنا می بخشند و حضور آن ها موجب گسترش روح از مردم و برای مردم در جمعیت می شود.

معبودی با اشاره به اینکه باید برای داوطلبان جمعیت هلال احمر برنامه های مختلفی داشته باشیم، ادامه داد: باید خودمان به سراغ داوطلبان برویم و از حضور و زحمات آن ها قدردانی کنیم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر باید حفظ و تقویت شود زیرا پشتیبان اصلی جمعیت هلال احمر هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه حفظ و حراست از داوطلبان باید از اولویت های کاری ما باشد، افزود: داوطلبان نیاز به کمک یا هدایای ما ندارند اما آن ها در هر شرایط کنار ما هستند و باید قدردانشان باشیم.

یادآوری می شود این نشست هم اندیشی- کاربردی با حضور روساء و کارشناسان امور داوطلبان شهرستان های نیر، نمین، سرعین، کوثر و خلخال برگزار شد و تبیین برنامه های سال 98 معاونت، حوزه خدمات حمایتی و سامانه سخا، صدور کارت های داوطلبی، انتخابات و تکمیل پرونده ها، کاروان سلامت و نذر آب، پروژه های داوطلبی و کاروان های سلامت، ارسال گزارش و ارائه آمار عملکرد یک و سه ماهه، جذب خیرین و افراد شاخص و سازمان های مردم نهاد، خانه های هلال و داوطلبی، حق عضویت و تجهیزات و امکانات پزشکی محورهای این نشست را تشکیل می دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در پایان این نشست از پایگاه بین شهری الماس و روند ساخت پایگاه جدید که در حال ساخت است بازدید به عمل آورد.


٢٣:٢٥ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٦٩    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج