شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل؛

میزان و ملاک قبول اعمال انسان، نماز است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: میزان و ملاک قبول اعمال انسان، نماز است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حجت الاسلام سیدعلی فاطمی نیا 31 تیر ماه در جلسه شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: کسی با بخشنامه، آئین نامه و دستورالعمل نمازخوان نمی شود، تصریح کرد: هیچ مساله ای برای مسلمانان مهمتر از فریضه نماز نیست.

وی با بیان اینکه باید در مورد بحث نماز و نمازخوانی حساسیت ویژه ای داشته باشیم افزود: باید با اعمال و رفتار و گفتار خود نشان دهیم که یک شیعه هستیم.

رامین معبودی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برنامه فرهنگی سالانه این جمعیت تدوین و بر اساس آن کارهای فرهنگی را اجرا می کنیم.

وی بیان این مطلب افزود: برنامه های فرهنگی این جمعیت مشمول کارکنان، داوطلبان، جوانان، اعضای جمعیت هلال احمر و گروه هدف این جمعیت می شود.

وی با اشاره به اینکه کارفرهنگی، کار اساسی و زیربنایی در هر سازمانی محسوب می شود، تصریح کرد: برای رسیدن به اهداف متعالی جمعیت هلال احمر نیاز به ارتقای سطح فرهنگی و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی وجود دارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: در مورد مسائل فرهنگی گام های مثبتی در جمعیت هلال احمر استان برداشته ایم اما در مسائل فرهنگی هر چقدر کار کنیم، باز هم جای کار وجود دارد.

یادآور می شود برگزاری کلاس آموزشی اخلاق، ارائه مشاوره دینی و پاسخ به پرسش ها و شبهات دینی در اردوهای جوانان، اجرای برنامه های فرهنگی برای اعضای خانواده کارکنان جمعیت هلال احمر، برگزاری دوره های احکام شرعی، فقهی برای اعضای امداد و نجات، رایزنی با معاونت آموزشی جهت تایید دوره های مطروحه به عنوان دوره ضمن خدمت و اجرای مسابقات فرهنگی از جمله مصوبات این جلسه بود.


٢٠:١٠ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٥خروج