شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل خبر داد:

اهدای بیش از 13 هزار سی سی خون توسط هلال احمری های اردبیل

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل گفت: هلال احمری های شهرستان اردبیل 13 هزار و 500 سی سی خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ایرج آقایی ظهر 8 مرداد ماه در حاشیه اهدای خون هلال احمری ها اظهار کرد: این حرکت خداپسندانه توسط پرسنل، جوانان، امدادگران و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر اردبیل انجام شد.

وی با بیان اینکه این اقدام خداپسندانه به مناسبت روز اهداء خون و در قالب طرح حمایت ماندگار انجام شد، اضافه کرد: در این طرح 30 نفر از پرسنل، جوانان، امدادگران و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر اردبیل مشارکت داشتند که هر کدام 450 سی سی خون اهدا کردند. 

آقایی افزود: 120 نفر از پرسنل، جوانان، امدادگران و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر اردبیل در کارگاه آموزشی آشنایی با سازمان انتقال خون و شرایط اهدای خون شرکت کردند.

آقایی با اشاره به اینکه اهدای خون توسط هلال احمری ها هر ساله چندین بار انجام می شود، اضافه کرد: این کار به مناسبت های مختلف انجام می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل با بیان اینکه این حرکت خداپسندانه به منظور رفع نیاز به خون انجام می شود، ادامه داد: علاوه بر اهدای خون در مناسبت های مختلف، هلال احمری ها همیشه آماده و پیشگام در اقدامات نوعدوستانه و خداپسندانه هستند.

 آقایی گفت: در پایان برنامه با اهدای گل توسط پرسنل و داوطلبین جمعیت هلال احمر اردبیل از کارکنان سازمان انتقال خون تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است در حاشیه این برنامه در نشست صمیمی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمراستان اردبیل با مدیرکل انتقال خون استان در خصوص عقد تفاهم نامه استانی بین دو سازمان جهت همکاری و تعامل بیشتر گفتگو شد.


١٥:٣١ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٨٥    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج