نسخه آزمایشی
امروز شنبه  ۸ مهر ۱۴۰۲

برگزاری رزمایش طرح سردار شهید سلیمانی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل از برگزاری رزمایش طرح سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل از برگزاری رزمایش طرح سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ایرج آقایی ظهر 16 دی با اعلام این خبر افزود: این رزمایش ساعت ۹:۳۰ لغایت ۱۴ در شهرک کارشناسان (شهرک اداری) برگزار شد.
آقایی با بیان اینکه این رزمایش با مشارکت مرکز بهداشت، ناحیه بسیج و اصناف برگزار شد، تصریح کرد: این رزمایش با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان، فرماندار، مسئولین شهرستانی و اعضای جوانان و داوطلبان برگزار شد تا اقدامات انجام شده در قالب طرح سردار شهید سلیمانی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد.
این مسئول اظهار کرد: در این رزمایش ۱۰۰ اداره کل توسط ۳۰ تیم ۲ نفره نظارت و پایش شد و ۵ تیم ۲ نفره برای پشتیبانی از تیم های مرکز بهداشت جهت پایش و نظارت اماکن تجاری انجام شد که در مجموع با ۳۵ تیم متشکل از ۷۰ نفر انجام گرفت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل ادامه داد: این رزمایش توسط اعضای جوانان و داوطلبان با تکمیل چک لیست های ارزیابی ادارات مستقر در شهرک کارشناسان در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و اجتماعی مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت که نتایج آن در اختیار علوم پزشکی قرار می‌گیرد.
آقایی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تمام توان در خدمت جامعه است و در زمینه پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا هر اقدامی‌که لازم باشد، انجام می دهد.

تصاویر

مشاهده ۲۱۳
/
۱۳۹۹/۱۰/۱۶- ۱۴:۱۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است