نسخه آزمایشی
امروز شنبه  ۸ مهر ۱۴۰۲

تشریح اقدامات معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل در بهار ۱۴۰۲

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل اقدامات این معاونت را در بهار ۱۴۰۲ تشریح کرد.

ایرج آقایی درگفت و گو با روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اقدامات معاونت داوطلبان در بهار سال جاری اظهار کرد: از ابتدای سال جاری این معاونت با انجام فعالیت‌های متنوع، برای بهبود وضعیت اجتماعی و اقتصادی برخی از اقشار آسیب‌پذیر جامعه قدم های خوبی برداشته است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این حوزه گفت: توزیع بسته‌های معیشتی در بین ۱۸۵۰ نفر از اقشار آسیب‌پذیر، اعزام ۴ کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار، اجرای ۲۰ مورد پروژه داوطلبی در مناطق محروم، جذب ۳۸۱۵ نفر از اعضای داوطلب و غبارروبی مزار شهدا از اقداماتی بوده که این معاونت از ابتدای سال جاری انجام داده است.

این مسئول اضافه کرد: اجرای برنامه طرح نیابت و بازدید از سرای سالمندان، اهدا خون از سوی ۱۵۶ نفر از اعضای داوطلبان برای طرح حمایت ماندگار، برپایی ۹ مورد سفره افطاری در مناطق کم برخوردار با ۲۵۹۵ نفر بهره ور از دیگر برنامه‌های این معاونت به شمار می رود.

به گفته آقایی در ایام دهه کرامت نیز ۶۵۰ بسته معیشتی در سطح خانه‌های هلال استان توزیع و در طرح پویش هلال رحمت نیز در این ایام بسته‌های معیشتی به افراد نیازمند نیز اهدا شده است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات دیگر این معاونت در بهار سال جاری اذعان کرد: غبارروبی مزار شهدا توسط اعضا و داوطلبان در طول هفته هلال احمر و سایر مناسبت‌ها، دریافت حق عضویت از ۵۰ نفر از اعضای داوطلبان و فراخوان جمع‌آوری کمک‌های مردمی‌به سیل زده‌گان شهرستان‌های گرمی، بیله‌سوار، انگوت اتفاق افتاده است.

مشاهده ۴۶
/
۱۴۰۲/۰۴/۳۱- ۱۲:۲۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه