نسخه آزمایشی
امروز شنبه  ۸ مهر ۱۴۰۲
پویش مرهم زائر۲؛

فراخوان جمع آوری کمک برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی زائران اربعین حسینی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اجرای پویش مرهم زائر۲ به منظور کمک رسانی به زائران اربعین حسینی و سایر برنامه‌های بشر دوستانه در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حمید قویدل با اعلام این خبر افزود: فراخوان تامین دارو و تجهیزات پزشکی زائران اربعین و سایر برنامه‌های بشردوستانه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل در حال برگزاری است به طوری که هموطنان می‌توانند با هر شرایط مالی در اندازه توان خود در ثواب این طرح مشارکت نمایند.

وی با اشاره به اجرای پویش مرهم زائر۲ (تامین دارو و تجهزیات پزشکی به زائران اربعین حسینی) تصریح کرد: هموطنان نیکوکار می‌توانند کمک های نقدی خود را برای این کار خیر به شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ واریز نمایند.

قویدل ادامه داد: تمامی‌بنگاه‌های اقتصادی و شرکت های خصوصی می‌توانند با ارسال عدد ۴۰ به سامانه پیامکی ۰۹۹۹۹۱۱۲۱۱۲ در راستای مسئولیت اجتماعی ما را در این امر خداپسندانه یاری نمایند.

این مسئول افزود: قطعا مردم نوعدوست استان اردبیل به مانند هر حادثه و بحران دیگری در این کار خیر و ثواب نیز بی شک حضور پر شوری خواهند داشت.

مشاهده ۵۴
/
۱۴۰۲/۰۵/۰۱- ۱۰:۵۳
/
یکشنبه 1 مرداد 1402 - 10:53
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه