نسخه آزمایشی
امروز شنبه  ۸ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته دولت؛ پایگاه امداد و نجات جاده ای بران شهرستان اصلاندوز کلنگ زنی شد

آیین کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات بین شهری بران شهرستان اصلاندوز به مناسبت هفته دولت، با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حمید قویدل امروز ۸ شهریور در مراسم کلنگ زنی پایگاه امداد ونجات جاده ای بران شهرستان اصلاندوز اذعان کرد: این پایگاه در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و محیط اداری ۲۶۰ مترمربع ساخته خواهد شد.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل پایگاه بران در ۶۰ کیلومتری محور پارس آباد به سمت مشگین شهر قرار دارد و یکی از مناطق حادثه خیز استان به شمار می رود و در بحث حوادث جاده ای در صدر قرار دارد به طوری که افتتاح این پروژه می‌تواند باعث کاهش حوادث جاده ای در این منطقه شود.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امکانات و تجهیزات لازم برای خدمت رسانی به مردم به ویژه در زمان وقوع حوادث برخوردار است و در راستای توسعه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری این سازمان تمام تلاش خود را بکار می‌برد تا نیروهای امدادی، جوانان، داوطلبان و کارکنان آن از این امکانات برای ارائه هرچه بهتر خدمت به مردم بهره گیرند.

گفتنی است، پیش از این دیوارکشی این مجموعه با اعتباری بالغ بر ۳۴۹۶ میلیون ریال هزینه انجام شده به طوری که در حاضر نیز مبلغ یک میلیارد تومان از اعتبارات ۱۴۰۱جهت تسریح در ساخت پایگاه به این طرح تخصیص داده شده است.

لازم به ذکر می‌باشد این آئین با حضور معاون توسعه منابع و مدیریت انسانی استاندار، نماینده مجلس شورای اسلامی‌شهرستان‌های پارس آباد؛ بیله سوار و اصلاندوز، فرماندار شهرستان اصلاندوز و مسئولان‌ شهرستانی برگزار شد.

مشاهده ۱۹
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۸- ۱۳:۵۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه