نسخه آزمایشی
امروز شنبه  ۸ مهر ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبرداد:

اعزام ۱۲۰ نفر از اعضای جوان برای حضور در طرح(قدم به قدم در مسیر بهشت)

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اعزام ۱۲۰ نفر از دانشجویان و اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای حضور در طرح «قدم به قدم در مسیر بهشت» برای ارائه خدمت به سالمندان و افراد ناتوان در حرم امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، حمید قویدل ظهر ۲۰ شهریور در حاشیه اعزام اعضای جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مشهد مقدس با بیان این مطلب اظهار کرد: اعضای فعال سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل در قالب ۱۲۰ نفر و ۱۰ ویلچر برای حضور در طرح «قدم به قدم تا مسیر بهشت» به مشهد مقدس اعزام شدند تا در دهه آخر صفر به زائران امام رضا (ع) خدمات ارائه دهند.

به گفته وی این طرح با هدف ارائه خدمات ویلچری به زائران سالمند و ناتوان می‌باشد.

این مسئول با بیان اینکه این ویژه برنامه ترکیبی، تربیتی و هویت بخشی برای جوانان به شمار می رود، تشریح کرد: ایجاد ظرفیت های اسکان در مواکب برای زائران، برگزاری مسابقه عکس با ثبت بهترین و تاثیر گذارترین لحظه، مسابقه خاطره نویسی با محوریت ارائه خدمت به زائران با عنوان "نظر گاه خلوص"، مسابقه کتابخوانی با عنوان "قهرمان من"، انجام کارهای فرهنگی و فوق برنامه اردویی و ابتکاری، برپایی موکب و نمایشگاه فرهنگی و... از برنامه‌های جانبی تیم اعزامی استان اردبیل خواهد بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اذعان کرد: دهه پایانی صفر اعضای جوان و فعال جمعیت هلال احمر از سراسر کشور در حرم رضوی با برپایی پایگاه‌ها آماده پذیرایی از زائران امام رضا (ع) هستند.

مشاهده ۱۶
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۰- ۱۶:۵۰
/
دوشنبه 20 شهریور 1402 - 16:50
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه