نسخه آزمایشی
امروز شنبه  ۸ مهر ۱۴۰۲
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

توزیع اقلام و تجهیزات امدادی بر اساس شاخص‌های خطرپذیری در پایگاه‌های استان اردبیل

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: توزیع متوازن اقلام و تجهیزات امدادی و رفاهی مورد نیاز پایگاه‌های استان اردبیل بر اساس شاخص های خطرپذیری، میزان و شدت حوادث و سوانح، و نیاز ها در سطح استان اردبیل انجام شد.

عزیز ارشادیان عصر ۲۲ شهریور در گفت و گو با روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: در راستای تجهیز پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان اردبیل اعتباری به مبلغ ۵ میلیارد تومان اخذ شده است به طوری که سه میلیارد تومان ازین مبلغ از بودجه اختصاصی مدیریت بحران، ۵۰۰ میلیون تومان از بودجه اختصاصی سازمان امداد ونجات و ۱/۵ میلیارد تومان این اعتبار از محل موجودی انبارهای استان اردبیل می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه ۱۴ پایگاه امدادنجات بین شهری و ۱۰ شهرستان استان اردبیل براساس نیاز از تجهیزات امدادی و رفاهی برخوردار شدند، اذعان کرد: موتور پمپ آب، دستگاه‌های لجن کش، بی سیم دیجتال، تجهیزات رفاهی امدادگران و... اقلام توزیع شده در بین پایگاه‌های جمعیت هلال احمر استان اردبیل می‌باشد.

این مسئول ادامه داد: توزیع این اقلام به منظور تقویت و افزایش توانایی پاسخگویی به موقع و مناسب به حوادث و سوانح احتمالی و در راستای اجرای وظایف ذاتی جمعیت هلال احمر در گسترش و تقویت شبکه امداد و نجات استان اردبیل می‌باشد.

مشاهده ۲۱
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۳- ۰۱:۴۲
/
پنج شنبه 23 شهریور 1402 - 01:42
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه